RODZICE

NAUCZYCIELE

"Przez bajki w świat"

OSIĄGNIĘCIA

Kadra szkoły


Kadra szkoły PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   

DYREKCJA

Małgorzata Baranowska - dyrektor

Jolanta Cudziło-Abramczuk - wicedyrektor

Marek Lewoniec - wicedyrektor

Aneta Rosochacka - kierownik praktycznej nauki zawodu

 

Nauczyciele Zespołu Szkół zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin:

Nauczyciele ZS Nr 1

L.p.

Imię i nazwisko

Przedmiot

1.

P. Adamczuk

 wych. fiz.

2.

A. Bocian

 j. rosyjski

3.

M. Bogaj

 EDB, przedmioty zawodowe mechaniczne

4.

M. Borysiak- Wojewódzka

j. angielski

5.

A. Brzezik

 historia

6.

K. Burzyńska

informatyka

7.

J. Burzyński

informatyka

8.

H. Chojecka

 matematyka

9.

R. Chomiuk

biblioteka

10.

J. Cudziło-Abramczuk

 fizyka, chemia

11.

A. Czarnocka

 j. angielski

12.

A.  Czerkas

 j. rosyjski

13.

J. Demianiuk

wych. internatu

14.

W. Deoniziak

 przedsiębiorczość, WOS

15.

E. Dobrzycka

 pedagog szkolny, wychowanie do życia w rodzinie, wych. fiz.

16.

A. Elbich

 informatyka

17.

M. Filip

biblioteka

18.

M. Filipiak

wych. świetlicy 

19.

K. Gierzyńska

j. rosyjski

20.

I. Góralczyk

 geografia, WOS, przedsiębiorczość

21.

M. Jackowska

 matematyka

22.

J. Jackowski

 wych. fiz.

23.

I. Jakubowska

 j. niemiecki
j. angielski

24.

A. Jankowska

przedmioty zawodowe hotelarskie, biologia, chemia

25.

D. Kalinowska

 matematyka

26.

M. Kurowski

informatyka

27.

B. Kwiatkowski

 wiedza o kulturze, wych. fiz.

28.

M. Lewoniec

 przedmioty zawodowe mechaniczne

29.

M. Linczewska

j. angielski

31.

J. Maćkowiak

 j. rosyjski
j. angielski

32.

A. Makowiecka

 matematyka, przedmioty zawodowe logistyczne

33.

Z. Malinowski

przedmioty zawodowe mechaniczne

34.

E. Markowicz- Wcisłak

wych. fiz.

35.

R. Mielniczuk

 wych. fiz.

36.

U. Mielniczuk

 j.rosyjski

37.

K. Mrawiec

przedmioty zawodowe mechaniczne

38.

B Niegowska

 chemia, fizyka, matematyka

39.

K. Niemirka

informatyka

40.

M. Nowaszewska

 j. polski

41.

A. Pachołowska

 j. polski, historia i społeczeństwo

42.

B. Pękała

 informatyka

43.

I. Piętka

 geografia. historia

44.

J. Podgórska

przedmioty zawodowe logistyczne

45.

M. Przyborowska

biologia, przedmioty zawodowe hotelarskie

46.

A. Raszuk

doradca zawodowy/   j. polski

47.

K. Romańczuk

j. polski

48.

R. Romańczuk

j. polski, historia

49.

A. Rosochacka

przedmioty zawodowe ekonomiczne

50.

I. Rudaś

 j. niemiecki, przedmioty zawodowe hotelarskie

51.

W. Rymuza

 wych. internatu

52.

M. Sawicka

 wych. fiz.

53.

M. Siekierka

 przedmioty zawodowe hotelarskie

55.

M. Stelmach

przedmioty zawodowe logistyczne

56.

J. Strąk

 przedmioty zawodowe mechaniczne

57.

A. Świstek

informatyka

58.

D. Toczyska- Maciejec

wych. internatu

59.

L. Usow

 j. rosyjski

60.

R. Uszyński

przedmioty zawodowe mechaniczne

61.

M. Wieczorek

 chemia, matematyka

62.

P. Wierzbicka-Kucharek

psycholog

63.

M. Winczaruk

 j. angielski

64.

U. Bielewicz

wychowawca internatu

65. P. Trendziuk

wychowawca internatu

66. J. Zadrożna

wychowawca internatu



 

Nauczyciele Zespołu Szkół zatrudnieni w niepełnym wymiarze godzin:

4.

E. Dąbrowska

 

przedmioty zawodowe ekonomiczne

5.

E. Gdula

biologia

6.

R. Golatowski

służba straży pożarnej

7.

B. Iwanowski

przedmioty zawodowe mechaniczne

8.

M. Kołodziejczuk

matematyka

9.

T. Kresa

przedmioty zawodowe mechaniczne

10.

T. Maksimiak

służba wojskowa

11.

I. Malinowska

przedmioty zawodowe ekonomiczne

13.

G. Mirkiewicz

elementy florystyki w aranżacji wnętrz

15.

J. Odziemczyk

historia

16.

H. Sarniak

 

przedmioty zawodowe ekonomiczne

18.

S. Skrzeszewska

j. angielski

19.

K. Stasiuk

służba policyjna

21.

ks. A. Pańczuk

religia

22.

ks. P. Koc

religia

23.

ks. G. Wierzbicki

religia

25.

A. Wyszomierska

język polski

27.

ks. T. Żukowski

 

religia

28

A. Pijorek

informatyczne

29

K. Domański

Informatyczne

30

Z. Sowiński

wychowanie fizyczne

 

Pracownicy administracji Zespołu Szkół Nr 1:

1.G. Danilczuk - starszy księgowy

2.M. Demianiuk - starszy referent

4.K. Gawrońska - sekretarz szkoły

5.M. Jawtoszuk - główny księgowy

6.A. Rosocha - starszy referent

7.I. Rosochacka - referent, pomoc nauczyciela

8.B. Nermer - samodzielny referent

9.M. Złotkowski - kierownik gospodarczy

10. B. Gierzyńska - kierownik obiektów sportowych


 


BIP Zespół Szkół Nr 1




Fanpage

KALENDARZ SZKOLNY

                                                                                                             

Klub języka angielskiego

SPOSÓB NA TEATR

WFOŚiGW

WYCIECZKI

 

 




Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS.