VI Sokołowski Bieg Niepodległości PDF Drukuj

11 listopada 2015r. wolontariusze z Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim pomagali przy organizacji VI Sokołowskiego Biegu Niepodległości. Byli to uczniowie: Ewa Kwiatkowska, Agata Onyśk, Aleksandra Sejbuk, Ewelina Jarosz, Marcin Górski, Piotr Smuniewski, Łukasz Mikołajewski, Przemysław Stpiczyński, Daniel Chendoszko, Adrian Jakubowski, Damian Wyszomirski, Maciej Adamczuk, Martyna Skorupka, Dominika Tatko, Jakub Siemieniak.

Wolontariuszami opiekowali się: koordynator wolontariatu z Centrum Pomocy Społecznej Pani Jolanta Bogaj oraz Pan Jerzy Bujalski z ZS Nr 1.