Nasze siatkarki mistrzyniami powiatu PDF Drukuj

W czwartek 12 listopada w sali SLO rozegrano turniej w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych organizowany przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje czterech szkół: Zespołu Szkół Nr 1, I Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego oraz Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Rywalizację wygrała drużyna z Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego prowadzona przez Elżbietę Wcisłak i Magdalenę Filipiak. Nasze dziewczęta wygrały wszystkie spotkania tracąc tylko jednego seta w meczu z I LO, które zajęło II miejsce w turnieju. Na trzecim miejscu uplasował się ZSCKR i czwartym SLO. Skład zwycięskiej drużyny z „Szarej”: Olga Dziewulska, Paulina Zdanowicz, Alicja Makowiecka, Patrycja Cholewka, Magdalena Maksymiak, Milena Walczuk, Katarzyna Równa, Aleksandra Borowska, Aleksandra Nasiłowska, Eliza Księżopolska, Aleksandra Litwińczuk.

Dziewczętom gratulujemy sukcesu!

Wyniki turnieju: