Szczypiornistki Zespołu Szkół Nr 1 mistrzyniami regionu. PDF Drukuj

22.03.2016 w Kosowie Lackim odbył się turniej finałowy w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Międzypowiatowej Licealiady szkół ponadgimnazjalnych. Do najlepszej czwórki awansowały: ZS1 Sokołów Podlaski, LO 2 Siedlce (Królówka),  ZSP 3 Siedlce (Samochodówka) i ZS1 Łosice. Nasze dziewczęta w całych rozgrywkach nie poniosły żadnej porażki, wygrywając wszystkie spotkania z dużą przewagą punktową. W meczu finałowym udowodniły, że w tym roku są w dobrej formie pokonując przeciwniczki z LO2 Siedlce. Wynik rozgrywek jest historyczny, jest to pierwsze złoto zdobyte przez szkołę z powiatu sokołowskiego w tej dyscyplinie sportowej dziewcząt. Naszą drużynę dzielnie i wiernie wspiera spora grupa kibiców i sympatyków, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie i dopingowanie naszej drużyny podczas meczów. Gratulujmy złotych medali  zawodniczkom.

Wyniki spotkań :

Półfinał

LO 2 Siedlce – ZS1 Łosice 18:9

ZS 1 Sokołów Podlaski –    ZSP 3 Siedlce   16 : 7 ( bramki :  Teluk Klaudia 6, Makowiecka Alicja-5, Równa Katarzyna- 4, Król Dominika )

Mecz o III miejsce

ZS1 Łosice- ZSP 3 Siedlce   13: 6

Mecz o I miejce

ZS 1 Sokołów Podlaski –  LO 2 Siedlce 17: 9( bramki : Teluk Klaudia 7, Makowiecka  Alicja-5, Równa Katarzyna- 3, Dziewulska Olga- 2)

Skład zespołu:

1. Makowiecka Alicja