Spotkanie integracyjne klas pierwszych PDF Drukuj

31.08.2016r. o godzinie 10.00. w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie integracyjne klas pierwszych z Dyrekcją Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego wraz z wychowawcami. Na początku spotkania Pani Dyrektor Małgorzata Baranowska uroczyście i niezwykle serdecznie przywitała uczniów, którzy postanowili wybrać naszą szkołę, jako miejsce, które pomoże im przygotować się do startu w dorosłe życie. Młodzi ludzie z dużym zainteresowaniem słuchali o wszystkich udogodnieniach, które czekają na nich w naszej placówce. Szeroki wachlarz propozycji otwiera przepiękna hala sportowa, sala gimnastyczna, sala do zajęć tanecznych, strzelnica, siłownia, biblioteka, profesjonalnie wyposażone pracownie – wszystko po to, aby każdy z uczniów mógł się rozwijać w wybranym przez siebie kierunku. Następnie Pan Wicedyrektor Marek Lewoniec przedstawił wychowawców klas pierwszych, po czym uczniowie wraz ze swoimi opiekunami udali się do sal lekcyjnych, gdzie zostały im przedstawione zasady bezpieczeństwa oraz normy panujące w szkole. Był to również czas na zapoznanie się z koleżankami i kolegami oraz z wychowawcą. Ostatnim elementem spotkania integracyjnego było zaprezentowanie uczniom budynku szkoły, w którym spędzą kolejne trzy lub cztery lata.

Drodzy uczniowie klas pierwszych! Życzymy Wam samych sukcesów! Niech czas spędzony w Zespole Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego będzie dla Was owocny.