Kiermasz używanych podręczników i pomocy naukowych po raz ósmy! PDF Drukuj
Wpisany przez M. Filip

16 września po raz ósmy w naszej szkole odbył się kiermasz używanych podręczników i pomocy naukowych. Przedsięwzięcie to pomaga uczniom naszej szkoły zaopatrzyć się tanimi podręcznikami. Młodzież ze starszych roczników (również absolwenci) odsprzedaje swoje książki i nabywa kolejne na dalszy etap nauki.

Jak zwykle przy jego organizacji nieoceniona była pomoc uczniów. W tym roku ewidencją i sprzedażą zajmowały się uczennice klasy 3 h: Angelika Mikołajczyk i Weronika Łukasiuk. Pomagały im koleżanki z klasy: Patrycja Sidorzak, Paulina Harasimiak, Dominika Szczygielska, Ewelina Wyszomierska i Emilia Wierzbicka z 3f, i Paulina Wielogórska z 3a. Dziękujemy dziewczętom za sprawny przebieg kiermaszu i zapraszamy do udziału w akcji w przyszłym roku szkolnym!