Konkurs "Zdrowe pokolenie" PDF Drukuj
Wpisany przez M. Linczewska

Polskie Towarzystwo Dietetyki ogłasza konkurs dla młodych redaktorów portalu www.zdrowepokolenie.com.pl . Warunkiem udziału w konkursie jest przygotowanie pracy konkursowej przez ucznia – przykładowego wpisu na bloga o temacie „Od dziś zaczynamy mądre żywienie” (może to być fotostory, felieton, reportaż, komiks, sonda, videoblog- czyli krótki film). Maksymalny rozmiar przesyłanej pracy konkursowej nie może przekroczyć 3MB. Prace, w formie elektronicznej, należy przekazać p. Magdalenie Linczewskiej do dnia 15 listopada 2013r.

Fantastyczne nagrody do wygrania:

- sprzęt sportowy dla szkoły – o wartości do 5 tysięcy złotych

- super nowoczesny tablet dla ucznia – autora jednej z trzech najwyżej ocenionych prac

- zestawy kosmetyków marki Under Twenty dla całej klasy