Stypendysta z IV i ! PDF Drukuj
Wpisany przez A. Kusak
czwartek, 28 listopada 2013 19:58

Wczoraj, 26.11.2013 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Siedlcach odbyło się wręczenie dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów z Delegatury w Siedlcach Kuratorium Oświaty w Warszawie na rok szkolny 2013/2014. Nie mogło tam zabraknąć naszego ucznia. Wśród 39 nagrodzonych znalazł się Mateusz Chomać, uczeń Technikum Nr 1 z klasy IVi. Mateusz udowodnił, że upór i ciężka, umysłowa praca jednak się opłaca. Dzięki swojemu wysiłkowi intelektualnemu uzyskał w klasie III najwyższą średnią w szkole (4,75) i otrzymał świadectwo z wyróżnieniem.

Dyplomy wręczał Mazowiecki Wicekurator Oświaty w Warszawie p. Mariusz Dobijański. Całe spotkanie prowadziła p. Joanna Kaniuk, Dyrektor Delegatury w Siedlcach. Oprawę artystyczną uroczystości przygotowali uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Siedlcach. Wśród zaproszonych gości znaleźli się wizytatorzy, dyrektorzy i nauczyciele zaproszonych szkół oraz pracownicy organów prowadzących z regionu siedleckiego. Podczas Mateusza wspierały p. Dyrektor Małgorzata Baranowska, p. Wicedyrektor Jolanta Cudziło- Abramczuk oraz wychowawczyni klasy IVi.

Gratulujemy Mateuszowi i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych a zwłaszcza wymarzonego wyniku na egzaminie maturalnym i zawodowym. Trzymamy kciuki.