Akcja krwiodawstwa - 23.10. 2014 PDF Drukuj

W dniu 23 października 2014 roku w Zespole Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim przeprowadzono kolejną akcję honorowego oddania krwi.

Akcja przeprowadzona była przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. Ogółem zgłosiło się 68 osób, krew oddały 54 osoby. W sumie pobrano 25 litrów krwi. Z Zespołu Szkół Nr 1 krew oddały 32 osoby, z I Liceum Ogólnokształcącego 14 osób i z terenu mista 8 osób.

Wszystkim HONOROWYM DAWCOM KRWI, a także wszystkim osobom, które wyraziły gotowość oddania krwi, ale z przyczyn obiektywnych nie mogły aktywnie uczestniczyć w akcji, składamy serdeczne podziękowania oraz wyrazy uznania i szacunku.

Pełnoletnich uczniów naszej szkoły zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w kolejnych akcjach krwiodawstwa.

Przygotowali: M. Stelmach, M. Bogaj