RODZICE

NAUCZYCIELE

"Przez bajki w świat"

OSIĄGNIĘCIA

Dla rodzica
SZANOWNY RODZICU! PDF Drukuj
Wpisany przez E. Dobrzycka   

Jako Szkoła Promująca Zdrowie w związku ze wzrastającą zachorowalnością na nowotwory piersi i szyjki macicy mamy zaszczyt zaprosić Państwa, a zwłaszcza Panie do

bezpłatnych badań profilaktycznych mammograficznych i cytologicznych.

Chętni do skorzystania z badań profilaktycznych będą mogli wpisywać się na listę u wychowawcy klasy podczas najbliższych zebrań rodzicielskich.

Badania są bezpłatne, wykonywane są w Szpitalu Powiatowym w Sokołowie Podlaskim oraz nie wymagają skierowania od lekarza.

Termin wykonania badania jest do telefonicznego uzgodnienia.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY


 
Portal dla rodziców i Portal dla uczniów PDF Drukuj
Wpisany przez A. Czerkas   

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego!

                W drugiej połowie listopada 2013 roku, w ramach projektu „Szkoła Współpracy” rozpocznie swoje działanie „Portal dla uczniów”. Będziecie mogli znaleźć w nim wiele elementów interaktywnych: gry interaktywne, zadania, fora dyskusyjne, blog.

„Portalu dla uczniów” możecie szukać na Facebooku. Będzie on tam miał swój własny profil. Wszystko po to, abyście mieli najświeższe informacje, prosto ze źródła.

                Ponadto na portalu zostanie uruchomiony mechanizm podawczy do konsultacji zmian prawnych i organizacyjnych, planowanych w ramach projektu „Szkoła Współpracy”. Mechanizm ten będzie zawierał identyfikację użytkownika, możliwość zgłaszania komentarzy oraz przedstawiania opinii do poszczególnych kwestii poddanych konsultacjom.

                Uczniowie ZS Nr 1! BĄDŹCIE AKTYWNI i KREATYWNI! Liczymy na Wasze świeże, oryginalne, mądre spojrzenie na temat szkoły. Wasze pomysły będą pomocne przy tworzeniu „Szkolnego Programu Współpracy” (współpracy pomiędzy Wami, Rodzicami, Nauczycielami, Dyrekcją szkoły).

 

Rodzice uczniów Zespołu Szkół Nr 1

im. K. K. Baczyńskiego!

                W drugiej połowie listopada 2013 roku będzie przygotowany dla Was „Portal dla Rodziców”. Znajdziecie w nim duży zasób wiedzy i dobrych praktyk ułatwiający podejmowanie aktywności na terenie szkoły.

Na portalu zamieszczone będą informacje na temat: prawnych aspektów obecności rodziców w szkole; dobrych praktyk przedsięwzięć podejmowanych przez rodziców na terenie szkoły zarówno w Polsce jak i za granicą; zostaną omówione ważne elementy funkcjonowania szkoły i procesu dydaktycznego tj.: rola podstawy programowej, mechanizmy ewaluacji pracy szkoły, zasady oceniania itp.

                Na portalu znajdziecie również: materiały pomocnicze dla funkcjonowania Rad Rodziców, takie jak plany spotkań, plany pracy, metody komunikacji między Radą Rodziców a pozostałymi rodzicami, scenariusze zebrań rodziców z nauczycielami.

                Drodzy Rodzice! Zachęcamy Was do współpracy! Podzielcie się z nami swoją wizją „dobrej szkoły”. Wasze sugestie, wskazówki, pomysły będą wykorzystywane przy tworzeniu dokumentu regulującego pracę szkoły w obszarze współpracy Uczeń- Rodzic -Nauczyciel- Dyrektor.

                Niech Zespół Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego będzie miejscem gdzie każda ze społeczności: uczniowskiej, rodzicielskiej, nauczycielskiej, dyrektorskiej będzie wnosić istotny wkład w nowoczesne funkcjonowanie szkoły!

 
Zapraszamy Mamy uczniów ZS Nr 1 do udziału w zajęciach sportowo-rekreacyjnych PDF Drukuj
Wpisany przez E. Markowicz-Wcisłak   

Serdecznie zapraszamy mamy uczniów Zespołu Szkół Nr1 w Sokołowie Podlaskim do udziału w zajęciach sportowo-rekreacyjnych, które odbywają się w siłowni szkolnej i sali gimnastycznej naszej szkoły w każdy wtorek i czwartek w godzinach 17.30-19.00. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu wolnego i czekamy na Panie :)

      

 
Zespół Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego wśród 79 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski biorących udział w projekcie „Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły” PDF Drukuj
Wpisany przez A. czerkas   
wtorek, 29 października 2013 19:05

Dnia 18 października 2013 roku w Warszawie oficjalnie rozpoczął się projekt „Szkoła Współpracy”. Na konferencji inaugurującej ministerialny projekt było   obecnych ponad 600 osób- reprezentantów szkół i przedszkoli zakwalifikowanych do udziału w projekcie, w tym Zespół Szkół Nr 1. Szkołę reprezentowała Dyrektor Małgorzata Baranowska i nauczyciele: Agnieszka Kusak i Aneta Czerkas.

W programie konferencji znalazły się wystąpienia organizatorów projektu, profesorów uczelni wyższych, dyrektorów i nauczycieli szkół, w których realizowane są nowatorskie metody współpracy z rodzicami, rodziców aktywnie uczestniczących w życiu szkoły, przedstawicieli organizacji młodzieżowych i uczniów działających w Samorządach Uczniowskich.

Prelegenci wypowiedzieli się na istotne tematy dotyczące organizacji pracy w szkole:

 1. W jaki sposób aktywność uczniów i rodziców na terenie szkoły przyczynia się do lepszych efektów nauczania
 2. Jakiej aktywności na terenie szkoły oczekują rodzice i uczniowie oraz w jaki sposób szkoła może wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom
 3. W jaki sposób na co dzień zapewnić dobre warunki dla aktywności uczniów i rodziców na terenie szkoły
 4. Analiza wyników badania rodziców i uczniów
 5. Jak rodzic ocenia działalność edukacyjną szkoły, do której uczęszcza dziecko
 6. Oczekiwania rodziców względem działalności szkół
 7. Co powinno być najważniejsze w wychowaniu uczniów przez szkołę
 8. Czy rodzic jest zadowolony z dostępnych sposobów komunikacji z nauczycielami
 9. Czy rodzic zna prawa rodzica
 10. Czy zdaniem rodzica praca Samorządu Uczniowskiego jest potrzebna w życiu szkoły
 11. Czy rodzic interesuje się pracami Samorządu Uczniowskiego w szkole, do której uczęszcza dziecko  

Wszystkie omawiane podczas konferencji zagadnienia można znaleźć na stronie projektu: www.szkolawspolpracy.pl w zakładce „konferencje”.

UWAGA: Od listopada rusza Portal dla Rodziców oraz Portal dla Uczniów !!! (na stronie projektu www.szkolawspolpracy.pl )

Galeria

 
Podziękowanie PDF Drukuj
Wpisany przez M. Baranowska, E. Żurawicka-Księżopolska   
niedziela, 27 października 2013 17:32

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim składają serdeczne podziękowania za dokonanie w ubiegłym roku szkolnym 2012/13 wpłaty na Fundusz Rady Rodziców. Zgromadzone, dzięki hojności Państwa, środki finansowe pozwoliły dokonać inwestycji, które bezpośrednio wpłynęły na wzbogacenie wyposażenia pracowni szkolnych w nowe środki dydaktyczne oraz poprawę warunków higienicznych i lokalowych w naszej placówce. Fundusz Rady Rodziców wielokrotnie umożliwił również organizację imprez o charakterze zarówno dydaktycznym, jak i rekreacyjnym. W bieżącym roku planujemy kolejne inwestycje oraz organizację imprez kulturalno-oświatowych, dzięki którym stworzymy szkołę jeszcze bardziej nowoczesną, bezpieczną, atrakcyjną i przyjazną uczniowi. Głęboko wierzymy, że w roku szkolnym 2013/14 nasza współpraca będzie równie owocna, jak w roku ubiegłym.

 

Z wyrazami szacunku

Małgorzata Baranowska

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1

 

 Uprzejmie informujemy, że wpłaty na Fundusz Rady Rodziców można dokonywać bezpośrednio w sekretariacie zespołu lub za pomocą przelewu na konto: PBS Sokołów Podlaski, Nr: 53922100000014303930000010

Wysokość ustalonej przez Zarząd Rady Rodziców składki w bieżącym roku nie uległa zmianie i wynosi 100zł w stosunku rocznym. Zarząd Rady Rodziców informuje jednocześnie, iż w każdy pierwszy czwartek miesiąca będzie odbywał się dyżur Przewodniczącej Zarządu Rady Rodziców.

 

Ewa Żurawicka – Księżopolska

Przewodnicząca Zarządu Rady Rodziców

 
« PoczątekPoprzednia12345NastępnaOstatnie »

Strona 3 z 5

BIP Zespół Szkół Nr 1
Fanpage

KALENDARZ SZKOLNY

                                                                                                             

Klub języka angielskiego

SPOSÓB NA TEATR

WFOŚiGW

WYCIECZKI

 

 
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS.