RODZICE

NAUCZYCIELE

"Przez bajki w świat"

OSIĄGNIĘCIA

KAMPANIA „WYLOGUJ SIĘ DO ŻYCIA, ZANIM ŻYCIE CIĘ OMINIE” PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   

W grudniu 2014 i styczniu 2015 roku, w Zespole Szkół Nr 1 była realizowana kampania antysieciowa. Jest to działanie o charakterze systemowym. Ma swój początek w roku szkolnym 2013/2014. Wtedy też rozpoczęliśmy kampanię antynikotynową. Działaniami profilaktycznymi byli objęci wszyscy uczniowie naszej szkoły. W obecnym roku szkolnym zwróciliśmy uwagę na realną groźbę uzależnienia młodych ludzi od komputera, Internetu, gier sieciowych, portali społecznościowych. W ramach działań profilaktycznych zostały przygotowane: 1 prezentacja multimedialna, 1 scenariusz lekcji, film edukacyjny pod hasłem „Wyloguj się do życia, zanim życie Cię ominie”. Działania tegorocznej kampanii również objęły uczniów wszystkich typów szkół i klas. Wychowawcy zrealizowali przygotowany materiał na godzinach wychowawczych. Dodatkowo kampania kończyła się konkursem fotograficznym obrazującym hasło kampanii „Wyloguj się do życia, zanim życie Cię ominie”. Zwycięzcą konkursu została uczennica klasy 2A Aleksandra Nasiłowska. Otrzymała nagrodę rzeczową- książkę Ewy Chodakowskiej wraz z płytą „Przepis na sukces”.

O kampanii antysieciowej wciąż głośno, nie tylko w naszej szkole, mówią o niej również sportowcy Robert Lewandowski, Wojciech Szczęśny i raperzy: Ten Typ Mes i Pjus. Filmiki z ich udziałem oraz artykuły dotyczące kampanii możecie zobaczyć tu: https://www.youtube.com/watch?v=YO3UN6gQeaA, https://www.youtube.com/watch?v=a6gRvJodCqw,

http://ofsajd.onet.pl/faceci/lewandowski-i-szczesny-w-kampanii-wyloguj-sie-do-zycia-a-robi-sie-to-tak/vr4x5,

Za realizację materiału na godzinach wychowawczych serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom-wychowawcom.

M. Linczewska, A. Czerkas

 

BIP Zespół Szkół Nr 1
Fanpage

KALENDARZ SZKOLNY

                                                                                                             

Klub języka angielskiego

SPOSÓB NA TEATR

WFOŚiGW

WYCIECZKI

 

 
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS.