RODZICE

NAUCZYCIELE

"Przez bajki w świat"

OSIĄGNIĘCIA

Europejski dzień numeru alarmowego 112 PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   

     

Z okazji kolejnej rocznicy obchodzonego w Europie dnia ogólnoeuropejskiego numeru alarmowego 112 (11 lutego) przedstawiciele KPP w Sokołowie Podlaskim asp. szt. Dariusz Tomczuk oraz Piotr Sikorski na zaproszenie Dyrektor ZS Nr 1 w Sokołowie Podlaskim, Pani Małgorzaty Baranowskiej omówili w dniu 17 lutego 2015 r. podczas spotkania z gronem pedagogicznym zasady funkcjonowania numeru 112 oraz rozdali wychowawcom klas odpowiednie materiały informacyjne. Nauczyciele przekażą uczniom podczas lekcji wychowawczych oraz ich rodzicom podczas ogólnoszkolnego zebrania zdobytą wiedzę. Dodatkowo na korytarzu szkolnym w miejscu ogólnodostępnym została przygotowana na ten temat gazetka szkolna.

Należy stwierdzić, że liczne, nieuzasadnione telefony na numery alarmowe to zmora wszystkich służb ratunkowych. Świadczą one o nierozwadze i braku wyobraźni dzwoniących. Pamiętajmy, że blokując linię telefoniczną nr 112 lub innego numeru alarmowego, można spowodować, że służby ratunkowe nie zdążą z pomocą do osoby jej potrzebującej.

Mamy nadzieję, że dzięki akcjom informacyjno-popularyzacyjnym Sokołowskiej Policji, wzrośnie wśród mieszkańców Naszego powiatu świadomość oraz odpowiedzialność za ludzkie zdrowie i życie.

Przygotował: Piotr Adamczuk

 

BIP Zespół Szkół Nr 1
Fanpage

KALENDARZ SZKOLNY

                                                                                                             

Klub języka angielskiego

SPOSÓB NA TEATR

WFOŚiGW

WYCIECZKI

 

 
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS.