RODZICE

NAUCZYCIELE

"Przez bajki w świat"

OSIĄGNIĘCIA

PCK
KOLEJNA AKCJA KRWIODAWSTWA PDF Drukuj
Wpisany przez M. Stelmach   
niedziela, 21 kwietnia 2013 20:37

18 kwietnia (czwartek) w Zespole Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego przeprowadzona została akcja honorowego oddania krwi przez uczniów Zespołu Szkół Nr 1, I Liceum Ogólnokształcącego oraz honorowych dawców krwi z terenu powiatu sokołowskiego.

Krew została przeznaczona dla Rafała Krysiaka. Do udziału w akcji zgłosiło się 69 osób, krew oddało 57 osób, pobrano 28,8 litra krwi. Z Zespołu Szkół Nr 1 krew oddały 44 osoby, z I Liceum Ogólnokształcącego 11 osób i z rejonu powiatu 2 osoby.

Składamy wyrazy uznania i szacunku HONOROWYM DAWCOM KRWI, a także wszystkim osobom, które wyraziły gotowość oddania krwi, ale z przyczyn obiektywnych nie mogły aktywnie uczestniczyć w akcji.

W sposób szczególny pragniemy podziękować tegorocznym maturzystom, którzy od momentu ukończenia 18 roku życia chętnie angażowali się w akcje krwiodawstwa przeprowadzane na terenie Zespołu Szkół Nr 1 przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy. Swoją ofiarnością i postawą dali przykład, że oddając krew dali wiarę w człowieka, bo tylko człowiek jest w stanie oddać cząstkę siebie dla ratowania ludzkiego życia, nic nie chcąc w zamian. Życzymy jednocześnie, aby dobro, które dali innym ludziom wróciło do nich z podwojoną mocą.

Opiekunowie akcji krwiodawstwa: M. Bogaj, E. Gdula, M. Filipiak, M. Filip, M. Stelmach

 
KOLEJNA AKCJA KRWIODAWSTWA PDF Drukuj
Wpisany przez M. Stelmach   
niedziela, 25 listopada 2012 22:30

W dniu 18 października 2012 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim przeprowadzono akcję honorowego oddania krwi przez uczniów Zespołu Szkół Nr 1 i I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej- Curie.Akcję przeprowadzono przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy.

Krew przeznaczono dla p. Janiny Kuziak. Ogółem zgłosiło się 62 osoby, oddało krew 54 osoby, pobrano 24, 3 litra krwi, z ZS Nr 1 oddały krew 44 osoby, z I LO oddało krew 9 osób.

Organizatorzy składają wyrazy uznania i szacunku HONOROWYM DAWCOM KRWI, a także wszystkim osobom, które wyraziły gotowość oddania krwi, ale z przyczyn obiektywnych nie mogły aktywnie uczestniczyć w akcji. Składają również serdeczne podziękowania nauczycielom, którzy pomagali w sprawnym przeprowadzeniu akcji krwiodawstwa: p. Mieczysławowi Bogajowi, p. Elżbiecie Gduli i p. Marcie Stelmach.


 
Akcja krwiodawstwa PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 30 października 2012 23:24

W dniu 18 października 2012 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim przeprowadzono akcję honorowego oddania krwi przez uczniów Zespołu Szkół Nr 1 i I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej- Curie.

Akcję przeprowadzono przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy. Krew przeznaczono dla Janiny Kuziak.

Ogółem zgłosiło się 70 osób, oddało krew 51 osób, pobrano 22, 4 litra krwi, z ZS Nr 1 oddało krew 41 osób, z I LO oddało krew 10 osób.

Organizatorzy składają wyrazy uznania i szacunku HONOROWYM DAWCOM KRWI, a także wszystkim osobom, które wyraziły gotowość oddania krwi, ale z przyczyn obiektywnych nie mogły aktywnie uczestniczyć w akcji. Składają również serdeczne podziękowania nauczycielom, którzy pomagali w sprawnym przeprowadzeniu akcji krwiodawstwa:
p. Mieczysławowi Bogajowi, Elżbiecie Gduli, Magdalenie Filipiak i Marcie Stelmach.

Kolejna akcja krwiodawstwa odbędzie się w Zespole Szkół Nr 1 15 listopada 2012r.

Autor: M. Bogaj, M. Stelmach

Galeria

 
"Pomoc dla Rafała" PDF Drukuj
Wpisany przez M. Bogaj   
niedziela, 03 kwietnia 2011 19:42

Szokolne Koło PCK informuje o trwającej nadal akcji "Pomoc dla Rafała", absolwenta naszej szkoły, który w wyniku wypadku stracił obie nogi. Zbiórka pieniędzy przeprowadzana jest wsród uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Nr 1 oraz wśród społeczności szkolnej I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup protez nóg oraz pomoc finansową na leczenie i rehabilitację Rafała. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania i już dziś zapraszamy na koncert charytatywny "Dla Rafała", który odbędzie się 13 kwietnia 2011 roku  o godz. 17.00 w Sokołowskim Ośrodku Kultury.

 
Akacja krwiodawstwa „Krew dla Rafała” PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
piątek, 22 października 2010 11:26

W roku szkolnym 2010/2011 ZS Nr 1 im. K.K Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim przeprowadził cztery akcje honorowego oddawania krwi dla absolwenta naszej szkoły Rafała Zębrowskiego, który uległ nieszczęśliwemu wypadkowi.
- 3 IX 15 uczniów oddało krew w Siedlcach (6,7litra krwi)
- 8 IX 14 uczniów oddało krew w Łosicach (6,3litra krwi)
-7  X w naszej szkole przeprowadzono akcję wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy. Ogółem zgłosiło się 87 osób, oddały krew 74 osoby, pobrano 33,3litra krwi, z ZS Nr 1 oddały krew 54 osoby, z rejonu miasta 20 osób
- 18 X podobną akcje przeprowadzono wraz z LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim (opiekun pan Jan Niemirka) na teranie tej szkoły, zgłosiły się 73 osoby ( z ZS Nr 1 krew oddało 41 osób). Razem zebrano ponad 27litrów krwi.
Wszystkim Honorowym Dawcom Krwi, a także wszystkim osobom, które wyraziły gotowość oddania krwi organizatorzy składają podziękowania i wyrazy szacunku.

Opiekun PCK
Mieczysław Bogaj

 
« PoczątekPoprzednia1234NastępnaOstatnie »

Strona 3 z 4

BIP Zespół Szkół Nr 1
Fanpage

KALENDARZ SZKOLNY

                                                                                                             

Klub języka angielskiego

SPOSÓB NA TEATR

WFOŚiGW

WYCIECZKI

 

 
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS.