RODZICE

NAUCZYCIELE

"Przez bajki w świat"

OSIĄGNIĘCIA

PCK
Kolejna akcja krwiodawstwa PDF Drukuj
Wpisany przez M. Bogaj   
poniedziałek, 14 czerwca 2010 17:49

10 czerwca w Zespole Szkół Nr 1 przeprowadzono kolejną już akcję honorowego oddania krwi przez uczniów Zespołu oraz I Liceum Ogólnokształcącego i honorowych dawców krwi z rejonu miasta.

Ogółem zgłosiło się 51 osób, oddały krew 42 osoby, pobrano łącznie 18,90 litra krwi. Z Zespołu Szkół Nr 1 oddało krew 26 osób, z I Liceum Ogólnokształcącego - 9 osób i z terenu miasta 7 osób.

Była to ostatnia w tym roku szkolnym akcja honorowego oddania krwi przeprowadzona przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy.

Wszystkim HONOROWYM DAWCOM KRWI, a także wszystkim osobom, które wyraziły gotowość oddania krwi organizatorzy składają podziękowania i wyrazy szacunku.

 
Akcja krwiodawstwa PDF Drukuj
Wpisany przez M. Stelmach, M. Bogaj   
wtorek, 27 kwietnia 2010 18:50

W dniu 22 kwietnia 2010 roku w Zespole Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim już po raz kolejny przeprowadzono akcję honorowego oddania krwi przez uczniów Zespołu Szkół Nr 1 oraz I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej - Curie i honorowych dawców krwi z rejonu miasta.

Ogółem zgłosiło się 91 osób, oddało krew 81 osób, pobrano w sumie 32, 45 litra krwi. Z Zespołu Szkół Nr 1 krew oddało 57 osób.
Organizatorzy składają wyrazy uznania i szacunku HONOROWYM  DAWCOM KRWI, a także wszystkim osobom, które wyraziły gotowość oddania krwi, ale z przyczyn obiektywnych nie mogły aktywnie uczestniczyć w akcji.
Akcja przeprowadzona była przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy.

 
Akcja krwodawstwa PDF Drukuj
Wpisany przez Marta Wrzosek   
poniedziałek, 19 października 2009 14:39

15 października przeprowadzono akcję honorowego oddania krwi przez uczniów Zespołu Szkół Nr 1 oraz I Liceum Ogólnokształcącego w Sokołowie Podlaskim i honorowych dawców krwi z rejonu miasta.
Ogółem zgłosiło się 99 osób, krew oddały 84 osoby, w sumie pobrano prawie 38 litrów krwi. Z naszej szkoły krew oddało aż 49 osób. 
Organizatorami akcji byli p. Mieczysław Bogaj i p. Jan Niemirka, a przeprowadzona ona została przez Regionalne Centrum Krwiodastwa i Krwiolecznictwa z Warszawy.
Organizatorzy składają wyrazy szacunku i uznania HONOROWYM DAWCOM KRWI, a także wszystkim osobom, które wyraziły gotowość oddania krwi, ale z przyczyn obiektywnych nie mogły aktywnie uczestniczyć w akcji.
Zobacz zdjęcia

 
« PoczątekPoprzednia1234NastępnaOstatnie »

Strona 4 z 4

BIP Zespół Szkół Nr 1
Fanpage

KALENDARZ SZKOLNY

                                                                                                             

Klub języka angielskiego

SPOSÓB NA TEATR

WFOŚiGW

WYCIECZKI

 

 
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS.