RODZICE

NAUCZYCIELE

"Przez bajki w świat"

OSIĄGNIĘCIA

PCK
Kolejne akcje krwiodawstwa PDF Drukuj
Wpisany przez M.Stelmach   
środa, 22 stycznia 2014 19:56

W ostatnich dniach młodzi honorowi dawcy krwi po raz kolejny pokazali własnym przykładem, że w każdej chwili są gotowi do dzielenia się z innymi, tym co może uratować życie drugiego człowieka - krwią.

Młodzież z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego, I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim była dowożona busem należącym do Starostwa Powiatowego do Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Siedlcach, by oddać honorowo krew dla potrzebującej kobiety.

Wszystkim krwiodawcom składamy serdeczne podziękowania.

 
Krew dla Przemka PDF Drukuj
Wpisany przez M. Bogaj, M. Stelmach   
środa, 04 grudnia 2013 10:18

W poniedziałek 2 grudnia odbyła się kolejna akcja krwiodawstwa. Do udziału w akcji zgłosiło się 27 uczniów naszej szkoły, krew oddały 24 osoby. W sumie zebrano 10,8 l krwi. Krew została przeznaczona dla ciężko chorego Przemka.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy chętnie i aktywnie uczestniczą w akcjach krwiodawstwa. Kolejna akcja zostanie przeprowadzona w styczniu podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dziękujemy również p. Krystynie Kurdzińskiej, która czuwała nad sprawnym przebiegiem akcji.

 
Potrzebni krwiodawcy! PDF Drukuj
Wpisany przez Wolontariat   
środa, 27 listopada 2013 21:24

Osoby pełnoletnie, które chcą i mogą oddać krew w poniedziałek 2. 12. 2013r. proszone są o pilny kontakt z p. Mieczysławem Bogajem lub p. Martą Stelmach.

 
PILNIE POTRZEBNA KREW!!! PDF Drukuj
Wpisany przez M.Stelmach   
piątek, 08 listopada 2013 19:08

Pilnie poszukujemy osób chętnych do honorowego oddania krwi dla mężczyzny, który uległ wypadkowi i w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. W środę organizujemy w tym celu wyjazd do Siedlec do siedziby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Wszystkich chętnych, pełnoletnich uczniów prosimy o jak najszybszy kontakt z p. Mieczysławem Bogajem lub p. Martą Stelmach.

 
AKCJA KRWIODAWSTWA PDF Drukuj
Wpisany przez M. Bogaj, M. Stelmach   
niedziela, 20 października 2013 18:10

17 października w Zespole Szkół Nr 1 przeprowadzono kolejną akcję honorowego oddania krwi przez uczniów Zespołu Szkół Nr 1, I Liceum Ogólnokształcącego oraz honorowych dawców krwi z rejonu miasta. Akcja została przeprowadzona przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy. Krew przeznaczono dla Mateusza Pietraka, absolwenta Liceum Ogólnokształcącego im. Orła Białego w Kosowie Lackim. Ogółem zgłosiło się 77 osób, krew oddało 66 osób, w sumie pobrano 29,7 litra krwi. Z Zespołu Szkół Nr 1 krew oddało 36 osób, z I LO 10 osób i z rejonu miasta 20 osób. Sympatyczną niespodzianką był fakt, że zdecydowana większość krwiodawców z rejonu miasta to absolwenci naszej szkoły. W sposób szczególny dziękujemy im za postawę oraz propagowanie honorowego krwiodawstwa przez wspaniały przykład dawany młodszym kolegom.

Składamy wyrazy uznania i szacunku HONOROWYM DAWCOM KRWI oraz wszystkim osobom propagującym idee honorowego krwiodawstwa. Dziękujemy również osobom, które czuwały nad sprawnym przebiegiem akcji p. Elżbiecie Gduli, p. Magdalenie Filipiak, p. Marcie Stelmach oraz p. Mieczysławowi Bogajowi.

Galeria

 
« PoczątekPoprzednia1234NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 4

BIP Zespół Szkół Nr 1
Fanpage

KALENDARZ SZKOLNY

                                                                                                             

Klub języka angielskiego

SPOSÓB NA TEATR

WFOŚiGW

WYCIECZKI

 

 
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS.