WIZYTA IIF W PRZEDSIĘBIORSTWIE „ADDIT” Sp. z o.o. PDF

8 października 2015 r. uczniowie klasy IIF (technik logistyk o profilu wojskowym) razem z opiekunkami Panią Agnieszką Makowiecką, Panią Martą Stelmach i wychowawczynią klasy Panią Joanną Podgórską zwiedzili w Węgrowie firmę Addit Sp. z o.o – producenta kontraktowego, dostawcę procesów i systemów części z blach oraz produktów, modułów, systemów, aparatury i kompletnych maszyn i urządzeń, której celem jest zapewnienie sobie międzynarodowej wiodącej pozycji jako dostawcy podzespołów, systemów (aplikacji) i produktów wpasowujących się w strategię high mix, low volume dla klientów z różnych branż.

Pierwsze kroki w firmie uczniowie skierowali do sali konferencyjnej gdzie Pani Eliza Szymańska opowiedziała o firmie Addit, zapoznała uczestników ze strukturą firmy i zakresem działalności.

Następnie uczniowie klasy IIF mogli obejrzeć każdy fragment produkcji przyglądając się pracy ludzi i maszyn na halach produkcyjnych, jak też mieli okazję porozmawiać z pracownikami biurowymi w dziale planowania i logistyki.

Opracowała: Joanna Podgórska