Wyniki etapu pisemnego Szkolnego Konkursu Wiedzy Historyczno-polonistycznej PDF Drukuj

„Polska Niepodległa 1918-1922”

W eliminacjach szkolnych, które odbyły się 4 listopada 2015 r. (test pisemny z historii) wzięło udział jedenastu uczniów z klas: Ia, Ib oraz Ii.

Wyniki indywidualne (maksymalnie 30 pkt):

1) Natalia Kryńska z klasy Ib – 24 pkt,

2) Kamil Drzewiński z klasy Ia – 20 pkt,

3) Agata Krakowska z klasy Ib oraz Krystian Kulikowski z klasy Ia – po 16 pkt.

Pozostałe miejsca zajęli: 5) Michał Moczulski (Ib), 6)-7) Karolina Redes (Ia) i Weronika Wyrozębska (Ia), 8) Mateusz Klimczuk (Ib), 9) Daniel Toczyski (Ii), Marcin Kwiatkowski (Ii), 10) Przemysław Bartosiak (Ii).

Do finału ustnego (pytania z historii i języka polskiego), który będzie 10 listopada 2015 r. zakwalifikowały się dwie drużyny: klasa Ia (Kamil Drzewiński i Krystian Kulikowski) oraz klasa Ib (Natalia Kryńska i Agata Krakowska),.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i uzyskanie wysokich wyników, a finalistom gratulujemy zdobytej wiedzy oraz osiągniętego sukcesu.

Przygotował: Włodzimierz Chybowski