III EDYCJA SZKOLNEGO KONKURSU DWUJĘZYCZNEGO PDF Drukuj

17.11.2015r (wtorek) o godzinie 8.50. w sali 207 odbędzie się I etap szkolnego konkursu dwujęzycznego. Kombinacje językowe, w których uczniowie mogą sprawdzić swoją wiedzę są następujące: język angielski/język rosyjski, język angielski/język niemiecki, język rosyjski/język niemiecki.

I etap będzie sprawdzał wiedzę na poziomie A2, II etap na poziomie B1, a III etap na poziomie B2/B2+.

Wszyscy chętni uczniowie mogą zgłaszać się do Pani Anety Czerkas, Pani Iwony Jakubowskiej oraz Pani Magdaleny Linczewskiej.

Do wygrania cenne nagrody, które z całą pewnością pomogą uczniom w przygotowaniu do egzaminów oraz poszerzą wiedzę językową. ZAPRASZAMY!!!

Ponadto, w KLUBIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO, który znajduje się na stronie naszej szkoły, w zakładce KULTURA znajdują się linki do dwóch audiobooków. Utwory są oczywiście w języku angielskim. Życzymy miłej lektury;-)

Przygotowała: M. Linczewska