Pola tętniące życiem... PDF Drukuj
czwartek, 10 grudnia 2015 20:35

"Pola tętniące życiem - kampania edukacyjna na rzecz ochrony różnorodności biologicznej w krajobrazie rolniczym" to projekt edukacyjny prowadzony przez Towarzystwo Przyrodnicze "Bocian", którego celem jest podniesienie świadomości społecznej dotyczącej wartości przyrodniczej terenów rolniczych Polski oraz propagowanie działań prowadzących do jej zachowania. O projekcie można przeczytać na stronie: http://pola.bocian.org.pl/o-projekcie

Zapraszamy nauczycieli przyrody i biologii na spotkanie z ,,animatorem lokalnym'' projektu panem Maciejem Cmochem promujące pakiet edukacyjny. Tematem spotkania będzie także działalność Towarzystwa Przyrodniczego ,,Bocian'', badania i projekty ochroniarskie oraz badania ornitologiczne realizowane w Polsce . Celem spotkania jest zainteresowanie nauczycieli działalnością i uczestnictwem w badaniach na rzecz ochrony przyrody.

Spotkanie odbędzie się w dniu 16.12.2015 r.(środa) o godz.17.00, w świetlicy szkolnej.

Dla nauczycieli biorących udział w spotkaniu organizator przygotował darmowe materiały edukacyjne.