Studniówka 2016 w ZS Nr 1 PDF Drukuj
wtorek, 19 stycznia 2016 20:40

16 stycznia 2016 roku na sto dni przed maturą miał miejsce bal tegorocznych maturzystów  Zespołu Szkół Nr 1 z klas: III a i III b II Liceum Ogólnokształcącego oraz IV e – technik ekonomista, IV f - technik logistyk, IV g – technik technologii żywności/ kelner,     IV h - technik hotelarz, IV i - technik mechanik, IV j - technik informatyk.

Studniówka odbyła się w restauracji „Odeon” w Sokołowie Podlaskim, gdzie podniosły charakter tej imprezy dał się zauważyć w każdym najdrobniejszym calu. Dzięki doskonałej organizacji, wspaniałej młodzieży przywiązanej do tradycji, zaproszonym gościom,  dyrekcji i pedagogom, nasz bal można by zaliczyć do najpiękniejszych wydarzeń z życia szkoły.

Tradycyjnie już mieliśmy przyjemność wysłuchać kilka słów z ust p. Dyrektor Małgorzaty Baranowskiej, p. Wicestarosty Marty Sosnowskiej oraz p. Przewodniczącego Rady Rodziców Grzegorza Kamińskiego. Były to słowa o młodzieży i dla młodzieży, która to tego wieczoru, swoim pierwszym balem kończyła dotychczasowy i zarazem zaczynała całkiem nowy, jakże ważny etap w dorosłym życiu. Nie zabrakło również życzeń: zdanych egzaminów maturalnych oraz miłych wspomnień i wspaniałej zabawy do białego rana. Maturzyści w ramach podziękowania wręczyli przepiękne kwiaty: dyrekcji, zaproszonym gościom oraz wychowawcom klas.

Bal Studniówkowy jak co roku rozpoczął się tradycyjnym polonezem, poprowadzonym  przez  p. Dyrektor Małgorzatę Baranowską, której towarzyszył p. Jacek Jackowski. Na pewno wyjątkowy klimat tego wieczoru oraz wspaniała atmosfera wspólnej zabawy na długo pozostaną w naszych sercach i umysłach.

Przygotowała: A. Pachołowska