Uczniowie z Zespołu Szkół Nr 1 zagrali dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy PDF Drukuj
poniedziałek, 25 stycznia 2016 09:40

10 stycznia miał miejsce 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie z naszej szkoły po raz kolejny bardzo aktywnie włączyli się w pomoc. Ponad 60 wolontariuszy z ZSNR1 grało razem z Jurkiem Owsiakiem. Uczniowie pomagali w dekoracji sali, zbierali pieniądze do puszek, brali udział w III Sokołowskim Biegu „Policz się z cukrzycą!”, a także posługiwali podczas poczęstunku dla zaproszonych Gości. Od piątku do niedzieli do późnych godzin wieczornych wspierali Powiatowy Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy bez wahania odpowiedzieli na pomoc. Z roku na rok jest nas coraz więcej i mamy nadzieję, że nie zbraknie nas w przyszłym roku podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wszystkich tegorocznych wolontariuszy zapraszamy na konferencję podsumowującą XXIV Finał WOŚP, która odbędzie się 1 lutego 2016 r. o godzinie 16.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

Bądźcie z nami!

Przygotowali: I. Rudaś, M. Stelmach, M. Bogaj