Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej PDF Drukuj
czwartek, 28 stycznia 2016 10:21

Dnia 13.01.2016 r. odbyła się VII edycja Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej w Warszawie, organizowana przez Wyższą Szkołę Turystyki i Języków Obcych.

W Olimpiadzie wzięli udział uczniowie klasy IV h, Agata Kamińska i Piotr Kuryłek pod opieką pani Anny Jankowskiej z Zespołu Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim.

Olimpiadę poprowadził prorektor Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych, dr Włodzimierz Banasik. Wynik osiągnięty przez Agatę (45 punktów)jest rewelacyjny, zabrakło jej tylko dwóch punktów do zakwalifikowania się do etapu ogólnopolskiego. Piotrka wynik jest słabszy tylko o pięć punktów(40p).

Gratulujemy uczestnikom i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników naszych uczniów.

Przygotowała: A. Jankowska