Sukces Marty Godlewskiej w Powiatowym Konkursie Ekologicznym PDF Drukuj
środa, 17 lutego 2016 13:51

Uczennica klasy IIb Liceum Ogólnokształcącego ZS Nr 1 Marta Godlewska zajęła I miejsce w Konkursie Ekologicznym „Powiat Sokołowski-nasz zielony dom”.

Startowała ona z innymi uczniami szkół ponadgimnazjalnych powiatu w kategorii opracowania prezentacji multimedialnej nt. ,,Jak ja mogę chronić przyrodę w Powiecie Sokołowskim”. Marta w sposób profesjonalny przedstawiła problemy ochrony środowiska naturalnego w naszym powiecie. Wskazała ona także różnorodne wzorce postępowania w duchu dbałości o środowisko naturalne. Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 31 grudnia 2015roku w Starostwie Powiatowym. Serdecznie gratulujemy Marcie wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności.

Przygotowała: E. Gdula