XII edycja "Konkursu - zbiórka makulatury" PDF Drukuj

Mając na uwadze propagowanie postaw ekologicznych z zakresu selektywnego zbierania odpadów nauczyciele ZS Nr 1 serdecznie zapraszają do udziału w „Konkursie –zbiórka makulatury” organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Konkurs ma na celu uświadomienie dzieciom i młodzieży, że każdy człowiek swoim zachowaniem wpływa na środowisko i każdy jest odpowiedzialny za jego stan obecny i przyszły. Podstawową płaszczyzną przekazywania wiedzy oraz kształtowania postaw proekologicznych są szkoły i przedszkola. W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o udział w konkursie. Makulaturę należy przekazywać firmom uprawnionym do jej odbioru, mogącym potwierdzić odbiór.

Dodatkowych informacji o konkursie udzielają nauczyciele tj. E.Gdula, M.Przyborowska i A. Jankowska