Dzień Kobiet PDF Drukuj

By tradycji stało się zadość - 8 marca w naszej szkole, jak co roku, odbyła się uroczysta akademia z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Zaproszonych gości, nauczycieli oraz uczniów przywitała pani dyrektor Małgorzata Baranowska, składając serdeczne życzenia wszystkim Paniom, do których z przepięknym bukietem wiosennych tulipanów, złożonym na ręce pani dyrektor, dołączyli się panowie za pośrednictwem pana wicedyrektora Marka Lewońca oraz przewodniczącego Rady Rodziców pana Grzegorza Kamińskiego.

Czas spędzony w radosnej atmosferze oraz nagrodzone gromkimi brawami skecze: „Marysia i siedmiu krasnoludków” „Na ratunek” oraz  „Laura i Filon” sprawiły, że jeszcze długo na naszych twarzach gościł uśmiech od ucha do ucha.

Akademię poprowadzili Piotr Gołocki  i Mateusz Kopówka z klasy IV j. Nad obsługą techniczną oraz realizacją dźwięku czuwał Krzysztof Krasnodębski (klasa IV j). W skeczach udział wzięli: uczniowie klasy IV f oraz szkolnej grupy teatralnej Sposób na teatr: Dominika Sulej, Monika Rytel-Andrianik (III b), Konrad Bieniak (II b), Maciej Ankiewicz (IV j) i Krzysztof Sapieja (I f).

Oprawę muzyczną przygotowała grupa Szara Band w składzie: Gabriela Smolik – wokal, Piotr Kuryłek – wokal, instrumenty klawiszowe, Tomasz Sosnowski – perkusja, Kamil Krysiak – gitara, Bogusław Kwiatkowski – gitara basowa, opiekun zespołu oraz gościnnie Norbert Bogaj – gitara.

Przepięknie zaśpiewane przez Gabrysię i Piotrka utwory pt.: „Na jednej z dzikich plaż”, „Soft”, „Kochaj mnie kochaj” szczególnie ujęły żeńską część publiczności.

Akademię przygotował pan Jacek Jackowski.