Szybki PIT PDF Drukuj
środa, 20 kwietnia 2016 05:14

W piątek 15 kwietnia w Zespole Szkół Nr 1 gościli przedstawiciele Urzędu Skarbowego w Sokołowie Podlaskim. Podczas spotkania uczniowie zostali zapoznani z procedurą wypełniania deklaracji PIT oraz z możliwością złożenia zeznania podatkowego przez Internet. Taka forma rozliczenia jest bardzo wygodna dla podatnika, który nie musi czekać w kolejce w Urzędzie Skarbowym, a część rubryk formularza wypełniona jest automatycznie.

Szkolenie dla nauczycieli i uczniów ZS Nr 1 oraz wszystkich, którzy chcieli złożyć deklarację PIT przeprowadził p. Danielak, pracownik Urzędu Skarbowego w Sokołowie Podlaskim, za co serdecznie dziękujemy.