Uczniowie z Zespołu Szkół Nr 1 na Festiwalu Kultury Harcerskiej PDF Drukuj
poniedziałek, 23 maja 2016 18:57

W dniu 11 maja 2016 r. w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbył się Festiwal Kultury Harcerskiej. W uroczystości udział wzięli uczniowie klasy 1 s (technik logistyk i spedytor) z Zespołu Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim, a opiekunami były panie Agnieszka Makowiecka i Iwona Góralczyk.

Ciekawe prowadzenie Festiwalu, występy harcerzy w różnych kategoriach i grupach wiekowych, wywołały u odbiorców duże emocje. Prezentowane utwory wprowadziły nas w radosny nastrój. Miło spędziliśmy czas na słuchaniu piosenek, jak również obejrzeniu przedstawienia teatralnego w wykonaniu jednej z drużyn harcerskich biorącej udział w Festiwalu.

W czasie przerwy mogliśmy wejść na scenę i razem z harcerzami aktywnie spędzić czas poprzez taniec, śpiew i zabawę, w oczekiwaniu na werdykt Jury. Udział w tym kulturalnym przedsięwzięciu pozwolił nam dostrzec wartości, jakie propagują harcerze.

W czasie kolejnych dni wspominaliśmy nasz udział w spotkaniu. Pragniemy zatem podziękować Dyrekcji Naszej Szkoły za wytypowanie (wyróżnienie) klasy 1 S do wzięcia udziału w tak ważnym wydarzeniu dotyczącym działalności Sokołowskich Harcerzy.

Przygotowałar: Agnieszka Makowiecka