Niezwykły pokaz magii PDF Drukuj
środa, 25 maja 2016 17:43

23 maja 2016 r. w świetlicy szkolnej miał miejsce niezwykły pokaz. Uczeń klasy II J technik informatyk – Mateusz Struś zaprezentował zebranym uczniom i nauczycielom swoje „magiczne” zdolności. Pokaz  iluzji zawierał wiele trików, np. samoistnie pojawiające się parasolki, znikające karty czy teleportujący się stolik.  Publiczność była zachwycona umiejętnościami i postawą młodego iluzjonisty. Chętnie brała udział w poszczególnych sztuczkach i na pewno dobrze bawiła się w „magicznej” atmosferze.

Należy dodać, że młody iluzjonista jest pasjonatem – samoukiem. Każdą klasową imprezę uświetnia swoimi występami, a  wszyscy doskonale się wówczas bawią.

Życzymy Mateuszowi kontynuowania niecodziennej  pasji i wielu sukcesów w dziedzinie magii.

Przygotowała: R. Romańczuk