Spotkanie młodzieży z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji PDF Drukuj

Dnia 6 i 8 czerwca w naszej szkole odbyło się spotkanie młodzieży z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji Panem Driuszem Tomczukiem. Tematem prelekcji było bezpiczeństwo w czasie wakacji.

Wakacje to dla młodzieży czas zabawy i nowych wrażeń. Korzystając z wakacyjnych przyjemności, należy pamiętać jednak o bezpieczeństwie własnym i bliskich. Zwracać uwagę na zagrożenia podczas wypoczynku, aby po powrocie do szkoły mieć tylko dobre wspomnienia. Funkcjonariusz Policji pomógł młodzieży uświadomić i przyswoić sobie kilka podstawowych zasad, które pozwolą spędzić lato bezpiecznie oraz poradzić sobie w trakcie zaistnienia nieprzewidzianych sytuacji.

Przygotowała: P. Wierzbicka-Kucharek