KONKURS GEOGRAFICZNY PDF Drukuj

14 czerwca 2016r. w ZSNr1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim odbył się KONKURS GEOGRAFICZNY, w którym wzięło udział 17 uczniów. Konkurs skierowany był do uczniów liceum i technikum uczących się geografii w zakresie rozszerzonym. Konkurs miał charakter pisemny – należało odpowiedzieć na 30 pytań.  Maksymalnie można było uzyskać 30 punktów. Celem konkursu było przede wszystkim poszerzenie wiedzy geograficznej o świecie i zainteresowanie przedmiotem.

W konkursie wzięli udział uczniowie ośmiu klas: IIa, Ih, IIh, IIf, IIi, IIIe, IIIf, IIIh

Lauretami KONKURSU GEOGRAFICZNEGO zostali następujący uczniowie:

1.Mateusz Wytwer - klasa III f

2.Agnieszka Borkowska - klasa II h

3.Dawid Baltaziuk - klasa III f

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.

Zwycięzcom gratulujemy zdobytej wiedzy i życzymy sukcesów w następnych konkursach.

Opiekunowie konkursu: Iwona Piętka, Iwona Góralczyk