Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Nr 1 PDF Drukuj

W uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2015/2016 w Zespole Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego wzięły udział klasy policyjno-strażackie, medyczne i sportowe II Liceum Ogólnokształcącego oraz klasy mundurowe z Technikum Nr 1. Pani Dyrektor Małgorzata Baranowska i Przewodniczący Rady Rodziców Pan Grzegorz Kamiński wręczyli najlepszym uczniom świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe. Kolejny raz uczniowie z najwyższą średnią ocen otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę NATO Militaria z Mińska Mazowieckiego.

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2015/2016 wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Szkoły oraz Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Uczniom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.