Zajęcia profilaktyczne z psychologiem PDF Drukuj

Dnia, 08.09.2016r. dla uczniów naszej szkoły odbyły się zajęcia profilaktyczne z psychologiem p. Ewą Murawską. Tematem zajęć były środki psychoaktywne z nacikiem na tabletki zawierające amfetaminę po które coraz częściej sięgają młoe dziewczęta z zamiarem pozbycia się zbędnych kilogramów po czym w niedłygim czasie okazuje się, że są uzależnione od amfetaminy. Zajęcia miały na celu ukazanie przykrych konsekwencji związanych z nabywaniem w internecie środków nieznanego pochodzenia. Kolejną kwestią będącą ostatnimi czasy "na topie" było omówienie działania tabletki GHB potocznie zwanej tabletką gwałtu jako przestroga zwłaszcza dla dziewcząt aby kontrolowały miejsca w których zostawiają swoje napoje podczas wszelkiego rodzaju spotkań towarzyskich oraz z rozwagą dobierały towarzystwo.