Konkurs Informatyczny "Bóbr" PDF Drukuj
Wpisany przez Katarzyna Burzyńska, Janusz Burzyński

We wtorek 10 listopada 2009 roku o godz. 12:00 odbył się IV Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „BÓBR”. W konkursie udział wzięli uczniowie z klasy I j i II j.

W Polsce organizatorami Konkursu Bóbr są: Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz firma VULCAN z Wrocławia, a wsparcia udzielają Polskie Towarzystwo Informatyczne Oddział Kujawsko-Pomorski z siedzibą w Toruniu, Stowarzyszenie Nauczycieli Technologii Informacyjnej z siedzibą we Wrocławiu oraz Uniwersyteckie Centrum Nowoczesnych Technologii Nauczania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Największą liczę punktów w szkole zdobyli Artur Zegadło (II j) i Michał Wierzbicki (I j).