Studniówka 2010 PDF Drukuj
Wpisany przez Larysa Mielańczuk

W kalendarzu każdej szkoły studniówka jest dniem zdecydowanie świątecznym. W odróżnieniu od matury, która przebiega przez wiele dni, a nawet tygodni, a w niektórych przypadkach, niestety, nawet miesięcy,  studniówka trwa zaledwie jedną noc, noc niezwykła i wspaniałą.

I oto odszumiały bale studniówkowe w naszej szkole. Odbyły się w dwóch turach. 16 stycznia 2010r.w sali „Odeon” swój niezapomniany  bal przeżyli  tegoroczni maturzyści,  uczniowie Liceum Ogólnokształcącego klasy IIIa (wychowawca pani Małgorzata Wieczorek), Liceum Profilowanego klasy IIId - profil ekonomiczno-administracyjny (wychowawca pani Larysa Mielańczuk), IIIo- profil socjalny (wychowawca pani Elżbieta Gdula), IIIs – zarządzanie informacją (wychowawca pani Katarzyna Burzyńska).
23 stycznia 2010r.również w sali „Odeon”  bawiły się  klasy IV E Technikum ekonomiczny (wychowawca pani Barbara Osiniak),  IV F Technikum logistyki (wychowawca pani Joanna Potocka) , IVG Technikum technologii żywności (wychowawca pan Mieczysław Bogaj), IV H Technikum ochrony środowiska (wychowawca pani Mirosława Przyborowska),  IV I Technikum samochodowe (wychowawca pan Krzysztof Małkus).
W części oficjalnej młodzież podziękowała dyrekcji szkoły za stworzenie im warunków do zdobywania wiedzy, za ciągłe starania aby nasza szkoła była coraz ładniejsza i nowocześniejsza,  wszystkim nauczycielom za trud włożony w ich wychowanie i wykształcenie, oczywiście rodzicom, bez których ta studniówka nie miałaby miejsca. W sposób szczególny podziękowano wychowawcom, którzy opiekowali się wychowankami przez lata edukacji w szkole średniej pokazując właściwe rozwiązania,
otwierając umysły, przygotowując do dorosłości.
Piękne suknie dziewcząt, eleganckie garnitury chłopaków, magia, ruchliwa atmosfera studniówkowego wieczoru. Taki bal - to dobry początek przedmaturalnej wędrówki. A ponieważ jaki bal - taka matura, egzaminy tegorocznych maturzystów będą przebiegać szczęśliwie i z pozytywnymi wynikami, ponieważ bale były jakże udane!