Wycieczka klasy Id i IIe PDF Drukuj
Wpisany przez Aneta Rosochacka

W dniu 28.01.2010r. klasy: ID i IIE pod opieką pań: Ewy Dobrzyckiej, Joanny Potockiej, Anety Rosochackiej i Krystyny Kurdzińskiej wyjechały do Siedlec. W programie wycieczki były gry i zabawy na lodowisku, film w kinie „Nowe” i posiłek w barze McDonald. Śnieg i mróz nie odstraszył nikogo – wszyscy chętnie zakładali łyżwy, by poszaleć na lodzie. Dla wielu uczniów jazdapo lodzie była pierwszym doświadczeniem. Nowicjusze nie poddawali się mimo niepowodzeń i coraz lepiej radzili sobie z lodem i łyżwami. Lodowisko opuszczaliśmy z żalem i niedosytem, ale czekał na nas seans w kinie. Film pt. „Avatar” podobał się – ładna muzyka, wspaniałe zdjęcia i wszystko w trójwymiarze.

Po filmie upragniony posiłek w „McDonaldzie” i powrót do Sokołowa. Do Siedlec na lodowisko wybierzemy się jeszcze raz!

Krystyna Kurdzińska