WALENTYNKI PDF Drukuj
Wpisany przez Ewa Dobrzycka

WALENTYNKI

Dnia 15 lutego 2010r. w naszym Zespole obchodziliśmy Dzień Świętego Walentego, czyli „Walentynki”.

Uczniowie z klasy III S udekorowali szkołę – na korytarzach bez trudu można było zauważyć czerwone serca, serduszka i serducha. W szkole działała Walentynowa skrzynka przygotowana przez uczennice z klasy IIIS, do której zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, mogli wrzucać „Walentynki”. Nad całością wykonywanej pracy czuwała Pani Ewa Dobrzycka i pedagog szkolny Pan Jerzy Bujalski. Zakochane pary, bądź też pojedyncze osoby miały okazję wyznać swoje uczucia ukochanej osobie.Uczniowie biorący udział w i przygotowaniu „Walentynek”, pochwalili się swoimi uzdolnieniami, co miało pozytywny wpływ na kształtowanie ich poczucia własnej wartości.
Była wspaniała zabawa, którą będziemy pamiętali na długo.