Wyjazd integracyjny uczniów klasy II D i II J PDF Drukuj

Dnia 24 lutego 2010 r. pod opieką wychowawców oraz nauczycieli uczących odbył się wyjazd integracyjny uczniów klasy II D i II J do Siedlec.
W programie wycieczki znalazły się  atrakcyjne punkty: pobyt na sztucznym lodowisku, seans filmowy Złodziej pioruna oraz wizyta w Mc.Donaldzie.
Młodzież i wychowawcy bardzo dobrze radzili sobie na lodowisku, nawet liczne upadki łyżwiarzy nie przeszkadzały w  zabawie. Film Złodziej pioruna zachwycił młodzież, był też okazją do przypomnienia sobie mitologii greckiej, bardzo przydatnej w dalszej nauce szkolnej.
Wycieczka jeszcze nie dobiegła końca, a młodzież już prosiła o następny wyjazd na lodowisko. Na prośby o powtórny wyjazd na pewno miała wpływ miła atmosfera na wycieczce, którą  stworzył kierownik p. Rusłan Mielniczuk oraz pozostali nauczyciele.