Akcja krwiodawstwa PDF Drukuj
Wpisany przez M. Stelmach, M. Bogaj
wtorek, 27 kwietnia 2010 18:50

W dniu 22 kwietnia 2010 roku w Zespole Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim już po raz kolejny przeprowadzono akcję honorowego oddania krwi przez uczniów Zespołu Szkół Nr 1 oraz I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej - Curie i honorowych dawców krwi z rejonu miasta.

Ogółem zgłosiło się 91 osób, oddało krew 81 osób, pobrano w sumie 32, 45 litra krwi. Z Zespołu Szkół Nr 1 krew oddało 57 osób.
Organizatorzy składają wyrazy uznania i szacunku HONOROWYM  DAWCOM KRWI, a także wszystkim osobom, które wyraziły gotowość oddania krwi, ale z przyczyn obiektywnych nie mogły aktywnie uczestniczyć w akcji.
Akcja przeprowadzona była przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy.