Pożegnanie maturzystów PDF Drukuj
Wpisany przez M. Stelmach

30. kwietnia 2010 r. dla tegorocznych maturzystów był ostatnim szkolnym dniem, ostatnią uroczystością przeżywaną w murach naszej szkoły, szkoły, którą każdy z nich współtworzył
i sprawiał, że jest ona właśnie taka, a nie inna.

Uroczystość pożegnania maturzystów została przygotowana przez uczniów i wychowawców klas przedmaturalnych. Każdy abiturient od młodszych kolegów otrzymał piękny bukiet stokrotek jako wyraz koleżeńskiej wdzięczności za wspólnie spędzone szkolne lata, a także jako życzenie powodzenia podczas zmagania się z egzaminami maturalnymi.

Podczas uroczystości maturzyści odebrali świadectwa, nagrody i wyróżnienia oraz złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, że zawsze będą godnie ją reprezentować jako absolwenci.

Za przygotowanie uroczytości odpowiedzialni byli następujący nauczyciele:

-część oficjalna: K. Romańczuk i R. Romańczuk

-część artystyczna: M.Mazurczak, B. Kwiatkowski i ks. K. Malinowski