Jasełka 2010 PDF Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Pachołowska, Renata Chomiuk

Dnia 21 grudnia 2010 roku w naszej szkole odbyły się jasełka przygotowane przez uczniów z klas: Io, Ih, IIo, IIs przy wielkim wsparciu zespołu wokalnego pana Bogusława Kwiatkowskiego. W inscenizacji uczestniczyły wybrane klasy oraz przedstawiciele samorządów uczniowskich, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły, co pozwoliło również  w naszej szkole poczuć tę rodzinną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i rozpocząć wspólne świętowanie narodzin Zbawiciela.
Uwspółcześnione jasełka przeplatane były aranżacją kolęd zespołu wokalno-muzycznego pana Bogusława Kwiatkowskiego i księdza Krzysztofa Malinowskiego, co  w całości tworzyło przedświąteczny klimat radości  i refleksji.
Po jasełkach przedstawiciele Szkolnego Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia świąteczne dyrekcji szkoły, pedagogom i wszystkim pracownikom. Momentem kulminacyjnym okazało się wystąpienie Pani Dyrektor, która w imieniu wszystkich pracowników szkoły złożyła życzenia bożonarodzeniowe uczniom oraz podzieliła się opłatkiem z przedstawicielami samorządów klasowych.
Jasełka przygotowali nauczyciele Zespołu Szkół Nr 1:
ksiądz doktor Krzysztof Malinowski, ksiądz Krzysztof Malinowski, Bogusław Kwiatkowski, Agnieszka Raszuk, Agnieszka Pachołowska, Anna Jaseńczuk, Renata Chomiuk, Magda Filipiak, Marzena Siekierka.
Zobacz zdjęcia.