Festiwal kolęd i pastorałek PDF Drukuj

Na przełomie stycznia i lutego w Sokołowskim Ośrodku Kultury oraz Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach odbył się III Festiwal Kolęd i Pastorałek pt. ,, Kolędowe Serce Mazowsza’’. W kategorii szkoły ponadgimnazjalne zespół z naszej Szkoły ,,Szara Band’’ zdobył I miejsce. Muzycy zaprezentowali 2 kolędy konkursowe ,,Przystąpmy do szopy’’, ,,Mizerna cicha’’.
Zespół zdobył uznanie jury konkursowego spośród 64 podmiotów muzycznych.
,,Szara   Band’’ wystąpił w składzie:
- Monika Matyka (śpiew)
- Kamil Chormański (akordeon)
- Robert Kowal (djembe)
- Ks. Krzysztof Malinowski (pianino)
- Bogusław Kwiatkowski (gitara).
Po przesłuchaniach konkursowych odbyły się koncerty: finalistów i laureatów festiwalu. Zespół wystąpił w Kościele Konkatedralnym w Sokołowie Podlaskim oraz na scenie Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach. Życzymy dalszych sukcesów i rozwoju talentów.