„Nauczymy Cię jak zaplanować Swoją przyszłość zawodową” PDF Drukuj

W dniu 22.03.2011r. klasa Is w ramach projektu „Nauczymy Cię jak zaplanować Swoją przyszłość zawodową” wraz z opiekunami p. Małgorzatą Wieczorek, Marylą Łomżą i Dorotą Kalinowską, brała udział w wyjeździe edukacyjnym do Warszawy. Celem wycieczki było pogłębienie i rozszerzenie wiedzy z zakresu fizyki i chemii (lekcje pokazowe w PAN). Uczniowie zwiedzili także siedzibę Polskiego Komitetu Olimpijskiego, obejrzeli film o dopingu w sporcie i formach przeciwdziałania temu procederowi. Następnie na symulatorach wioślarskich próbowali swoich sił i sprawdzali swoje możliwości wysiłkowe.
Uwieńczeniem wycieczki było obejrzenie filmu „Jak zostać królem”, nagrodzonego wieloma Oskarami w bieżącym roku. Młodzież miała możliwość poznania słabości przyszłego króla Anglii i sposób walki z nią oraz docenienia wartości, jaką jest przyjaźń.