"Pomoc dla Rafała" PDF Drukuj
Wpisany przez M. Bogaj
niedziela, 03 kwietnia 2011 19:42

Szokolne Koło PCK informuje o trwającej nadal akcji "Pomoc dla Rafała", absolwenta naszej szkoły, który w wyniku wypadku stracił obie nogi. Zbiórka pieniędzy przeprowadzana jest wsród uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Nr 1 oraz wśród społeczności szkolnej I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup protez nóg oraz pomoc finansową na leczenie i rehabilitację Rafała. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania i już dziś zapraszamy na koncert charytatywny "Dla Rafała", który odbędzie się 13 kwietnia 2011 roku  o godz. 17.00 w Sokołowskim Ośrodku Kultury.