„ Nauczymy Cię jak zaplanować swoją przyszłość zawodową” PDF Drukuj

...Jednej rzeczy nauczyłem się w moim długim życiu: że cała nasza nauka w konfrontacji z rzeczywistością wydaje się prymitywną i dziecinną - a jednak jest to najcenniejsza rzecz, jaką mamy...

Einstein Albert

W dniach 18-20 kwiecień w ramach projektu „ Nauczymy Cię jak zaplanować swoją przyszłość zawodową” odbyła się wycieczka edukacyjna

Szlakiem Mikołaja Kopernika”, w której uczestniczyła klasa IIe i IIIe (4 osoby). Kierownikiem wycieczki był Adam Elbich, opiekunkami : Hanna Sarniak, Agnieszka Makowiecka i Izabela Rudaś.

Zwiedziliśmy , Ciechocinek, Toruń, Malbork, Elbląg, Olsztyn. W miejscowościach tych obejrzeliśmy wiele ciekawych miejsc, posłuchaliśmy historii polskich miast a przede wszystkim wielu ciekawostek z życia naszego Mikołaja Kopernika.

Były też chwile na relaks i wypoczynek.

Po wycieczce zostały miłe wspomnienia czego dowodem są krótkie przemyślenia uczniów :

Wycieczkę oceniam pozytywnie. Trasa wycieczki była ciekawa i interesująca. Poznane zabytki, zamki, były warte uwagi. Przewodnicy opowiadali ciekawie i na pewno zostanie coś w pamięci. W pokojach było miło i przytulnie, a jazda autobusem bezpieczna. Cieszę się że w niej uczestniczyłam.

Agata

Według mnie wycieczka była fajna, chociaż bolały trochę nogi, ale dużo zwiedziliśmy, mamy wspólne wspomnienia, wrażenia. Niektóre osoby z klasy poznałam lepiej i okazało się, że jesteśmy zgraną klasą.

Sylwia

Wycieczka podobała mi się bardzo, zwiedziliśmy dużo ciekawych miejsc, poznaliśmy kawałek historii tych miast. Były piękne widoki i ciekawe budowle. Oglądaliśmy panoramę miasta z wieży w Olsztynie i panoramę miasta.

Monika

Wycieczka śladami Kopernika była bardzo ciekawa. Miejsca przez nas odwiedzane mogły wręcz fascynować. Wycieczka była dla nas lekcją historii. Dowiedziałem się dużo ciekawych rzeczy o życiu Kopernika.

Adam

Chcesz powspominać z Nami zobacz zdjęcia z wycieczki - zapraszamy