RODZICE

NAUCZYCIELE

"Przez bajki w świat"

OSIĄGNIĘCIA

Wycieczka do Warszawy klas 1A i 1J PDF
Wpisany przez Administrator   

12 października 2011 r. uczniowie klas: I A oraz I J wraz z opiekunami : p. Marylą Łomżą, p. Beatą Pękałą oraz p. Renatą Romańczuk wzięli udział w wycieczce do Warszawy.

W harmonogramie wyjazdu znalazły się: Muzeum Techniki, w którym uczniowie uczestniczyli w lekcjach muzealnych „ Od dorożki do Mercedesa” oraz „ Od korby do chipa”, stadion i muzeum historii „ KP LEGIA” oraz seans filmowy „ O północy w Paryżu” .

Uczniów klasy I J bardzo zainteresowała lekcja muzealna, zwłaszcza że jej temat dotyczył zagadnień informatycznych, tak przecież im bliskich . Nieco mniejszym zainteresowaniem cieszyła się lekcja muzealna wśród uczniów klasy I A, dla których sprawy motoryzacji nie były tak istotne.

Niewątpliwie, największe wrażenie na uczestnikach wycieczki zrobił stadion „ KP LEGIA” . Pan Wojciech, który był przewodnikiem po obiekcie, wymagał dyscypliny od zwiedzających. Jednakże żadne niemiłe incydenty nie mogły mieć miejsca, gdyż pasja, z jaką pan Wojciech opowiadał o piłkarzach, wzbudziła wielkie zainteresowanie wśród młodzieży. Najwięcej emocji dostarczył wszystkim pobyt na „Żylecie”.

Film w reżyserii Woody’ego Allena „ O północy w Paryżu” nie cieszył się wielkim zainteresowaniem młodych ludzi, jednakże dotrwali dzielnie do końca. Po obejrzeniu filmu, zaspokojeniu głodu i pragnienia w barach „Arkadii”, uczestnicy wycieczki wyruszyli w drogę powrotną. Do Sokołowa dotarli cali i zdrowi na godzinę 21. 15 . Na pewno będą mile wspominać chwile spędzone na wycieczce.

 

BIP Zespół Szkół Nr 1
Fanpage

KALENDARZ SZKOLNY

                                                                                                             

Klub języka angielskiego

SPOSÓB NA TEATR

WFOŚiGW

WYCIECZKI

 

 
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS.