Siłownia PDF Drukuj

W ramach projektu „Wsparcie wdrażania Planu Rozwoju Zespołu Szkół Nr 1 im. K.K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego został zakupiony sprzęt siłowy i cardio.

W nowoczesnej siłowni każdy z uczniów znajdzie z pewnością coś dla siebie, zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. Wyposażenie stanowią atlasy, rowerki treningowe, ławki, hantle. Z siłowni korzystają uczniowie podczas lekcji wychowania fizycznego, a także po lekcjach, w ramach pracy sekcji. Nowy obiekt cieszy się wielkim powodzeniem i jest dumą naszej coraz nowocześniejszej szkoły.