Witaj szkoło! PDF Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Pachołowska, Renata Chomiuk, Anna Jaseńczuk

Po dwumiesięcznym okresie wakacji uczniowie naszej szkoły, dyrekcja, grono pedagogiczne i rodzice 3 września powitali nowy rok szkolny 2012/2013. Był to szczególnie ważny dzień dla pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy pojawili się w murach naszej szkoły. Rok szkolny rozpoczął się od uroczystego apelu. Po przemówieniu pani dyrektor Małgorzaty Baranowskiej nastąpiła część artystyczna, którą przygotowali uczniowie klas 3o i 4g. Skecz o sfrustrowanej nauczycielce i złotej rybce miał na celu wprowadzić zarówno uczniów, jak i nauczycieli w dobry nastrój  oraz przypomnieć, że choć czeka nas ciężka praca, to należy pamiętać, iż szkoła to również przyjemność i zabawa. Całość uświetnił występ zespołu  wokalno-muzycznego Szaraband.
Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy powodzenia i samych sukcesów w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym.