Szkolny etap V Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej PDF Drukuj

W piątek, 19 października 2012 r. w świetlicy szkolnej odbyła się V Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna pod hasłem : „Gospodarka Magazynowa” organizowana przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.

W eliminacjach szkolnych wzięli udział uczniowie z klasy II , III i IV technikum logistycznego ( łącznie 26 osób ).

Uczniowie przez 60 minut rozwiązywali test składający się z 40 pytań jednokrotnego wyboru, który obejmował zagadnienia z logistyki, transportu, spedycji oraz magazynowania.

Głównym celem organizowanego konkursu jest pobudzanie i rozwijanie zainteresowań uczniów szkół ponadgimnazjalnych problematyką logistyczną oraz upowszechnianie nowoczesnej wiedzy logistycznej, której efekty i działania są wszechobecne w naszym życiu.