KOLEJNA AKCJA KRWIODAWSTWA PDF Drukuj
Wpisany przez M. Stelmach
niedziela, 25 listopada 2012 22:30

W dniu 18 października 2012 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim przeprowadzono akcję honorowego oddania krwi przez uczniów Zespołu Szkół Nr 1 i I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej- Curie.Akcję przeprowadzono przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy.

Krew przeznaczono dla p. Janiny Kuziak. Ogółem zgłosiło się 62 osoby, oddało krew 54 osoby, pobrano 24, 3 litra krwi, z ZS Nr 1 oddały krew 44 osoby, z I LO oddało krew 9 osób.

Organizatorzy składają wyrazy uznania i szacunku HONOROWYM DAWCOM KRWI, a także wszystkim osobom, które wyraziły gotowość oddania krwi, ale z przyczyn obiektywnych nie mogły aktywnie uczestniczyć w akcji. Składają również serdeczne podziękowania nauczycielom, którzy pomagali w sprawnym przeprowadzeniu akcji krwiodawstwa: p. Mieczysławowi Bogajowi, p. Elżbiecie Gduli i p. Marcie Stelmach.