Zaproszenie do Polskiego Związku Wędkarskiego PDF Drukuj
Wpisany przez Tadeusz Banasiuk

Jeśli lubisz przebywać nad wodą i pociąga Cię wędkowanie, to nie możesz poławiać ryb w wodach ogólnie dostępnych bez spełnienia określonych warunków.

Do ukończenia 14 roku życia nie możesz uzyskać karty wędkarskiej, ale możesz wędkować bez niej i bez przynależności do koła PZW, lecz pod opieką członka PZW, w ramach jego łowiska i dziennego limitu połowu.

Kartę wędkarską możesz uzyskać dopiero po 14 roku życia.

Do ukończenia 16 roku życia możesz wstąpić do PZW na zasadach tzw. członka uczestnika i w pełni korzystać z opieki koła, w tym uczestniczyć we wszystkich imprezach organizowanych przez Zarząd na warunkach preferencyjnych.

Jako członek uczestnik zapiszesz się do PZW i zdobędziesz kartę wędkarską

n a j t a n i e j. W 2013 roku jest to kwota tylko 53zł.

Po ukończeniu 16 roku życia uzyskanie karty wędkarskiej i wstąpienie do PZW jest droższe, ale jeszcze na warunkach ulgowych. Jest to kwota 143 zł.

Dla gimnazjalistów, pragnących uczyć się dalej w Zespole Szkół Nr 1 („szarej”), wstąpienie do tutejszego Koła PZW będzie również znakomitym sposobem na dodatkowy kontakt z wymarzoną szkołą i przetarcie ścieżek.

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 8-13 do kontaktu z p. Malinowskim Zbigniewem - Skarbnikiem Koła w Warsztatach Szkolnych.

Prezesa Koła, p. Deoniziaka Witolda, spotkacie codziennie w szkole w ramach jego planu zajęć nauczycielskich.

Do końca kwietnia w każdy piątek od 13-15 w biurze Koła w Warsztatach Szkolnych będziesz mógł porozmawiać i uzyskać informację od p. Banasiuka Tadeusza – Sekretarza.

Czytajcie również zakładkę: koła zainteresowań/koło wędkarskie na stronie internetowej ZSNr1: http://www.zsnr1.edu.pl/